Garp-definisjon-gif-norsk

Garp er et designbyrå basert i Haugesund, midt i smørøyet på den gylne vestkysten av Norge. Vi er skapere av konseptuell design og visuell kommunikasjon. Med en sterk forkjærlighet til det tredimensjonale og design i rom har vi utviklet vår unike spisskompetanse på standdesign, messer og utstillinger. Vår styrke ligger i den totale opplevelsen og leveransen fra start til slutt – her ligger hemmeligheten til de virkelig gode prosjektene vi leverer.

 

Garp Design AS ble etablert i 2014, men kjernekompetansen og folkene i Garp har lang fartstid sammen. Vi er den gode kombinasjonen av ung, vital, leken – samtidig smekkfull av lidenskap og erfaring.

 

Garp har en opprinnelse fra norrøn mytologi med betydningen; «hardhaus» eller «uredd kar”. I all sin enkelhet beskriver det oss og det arbeidet vi gjør. Garp har i dag fått en litt annen betydning, spesielt lokalt i vår region. For oss er Garp synonymt med å være nysgjerrig, leken, tøye grenser, våge å utfordre det etablerte. I dette ligger mye av essensen i vår filosofi om å tenke og skape nytt.

 

Er du nysgjerrig på å bli bedre kjent med oss?
Kontakt oss da vel…

 

Tel: 52 73 99 00
Epost: post@garpdesign.no

Vi er levende opptatt av

Design

Grafisk design
Profil og identitet
Trykksaker
Konseptutvikling
Merkevare

Vi har spisskomptanse på

Design i rom

Stand design
Messeløsninger
Utstillinger og opplevelser
Butikk og interiør
Produktdesign

Vi har stor fleksibilitet med

Egen produksjon

Storformat trykk
Fotoplotter
Folieproduksjon
Atelié
Snekkeri

…og vi har også egen

Fotograf

Produktfoto
Portretter
Dokumentasjonsfoto

21

års erfaring innen expo

13

Land vi har hatt jobber i

1185

m2 stand på ONS 2014

12

nominasjoner beste stand

Vi er garp design

Bernt-Hilmar-Jacobsen-garp

 

Daglig leder

BERNT HILMAR JACOBSEN

 

Telefon: +47 52 73 99 00

Mobil: +47 993 53 089
Epost: bernt@garpdesign.no

Andreas-Karoliussen

 

Prosjektleder

ANDREAS KAROLIUSSEN

 

Telefon: +47 52 73 99 00

Mobil: +47 930 43 331
Epost: andreas@garpdesign.no

Sara Åberg garp Design

 

Prosjektleder

SARA ÅBERG

 

Telefon: +47 52 73 99 00

Mobil: +47 413 45 939
Epost: sara@garpdesign.no

Øystein Olsen Garp Design

 

Senior designer

ØYSTEIN OLSEN

 

Telefon: +47 52 73 99 00

Mobil: +47 456 19 048
Epost: oystein@garpdesign.no

Nina Nordskog Garp Design

 

Grafisk designer

NINA MARIA NORDSKOG

 

Telefon: +47 52 73 99 00

Mobil: +47 930 88 087
Epost: nina@garpdesign.no

Hallstein-Natas-garp

 

Senior 3D designer

HALLSTEIN NATÅS

 

Telefon: +47 52 73 99 00

Mobil: +47 911 21 315
Epost: hallstein@garpdesign.no

Annegrete-Larssen-garp

 

Mediegrafiker / designer

ANNE GRETE MÜLLER

 

Telefon: +47 52 73 99 00

Mobil: +47 994 09 333
Epost: annegrete@garpdesign.no

Jorgen-Freim_Garp

 

Grafisk designer/fotograf

JØRGEN FREIM

 

Telefon: +47 52 73 99 00

Mobil: +47 930 97 689
Epost: jorgen@garpdesign.no

Jansigurd-Forland-garp

 

Produksjonsleder

JAN SIGURD FØRLAND

 

Telefon: +47 52 73 99 00

Mobil: +47 986 04 985
Epost: jansigurd@garpdesign.no

NOEN AV VÅRE KUNDER