TA KONTAKT

Hvor er vi:

Longhammarvegen 28
5536 Haugesund

Telefon:

+47 52 73 99 00

Annegrete-Larssen

 

Daglig leder

Anne Grete Müller

 

Telefon: +47 52 73 99 00

Mobil: +47 994 09 333
Epost: annegrete@garpdesign.no

Andreas-Karoliussen1

 

Prosjektleder

Andreas Karoliussen

 

Telefon: +47 52 73 99 00

Mobil: +47 930 43 331
Epost: andreas@garpdesign.no

Sara Åberg garp Design

 

Prosjektleder

Sara Åberg

 

Telefon: +47 52 73 99 00

Mobil: +47 413 45 939
Epost: sara@garpdesign.no

Andreas Bro Matland - prosjektleder i Garp Design

 

Prosjektleder

Andreas Bro Matland

 

Telefon: +47 52 73 99 00

Mobil: +47 944 97 579
Epost: andreasbm@garpdesign.no

Bernt-Hilmar-Jacobsen

 

Strategisk rådgiver / Senior designer

Bernt Hilmar Jacobsen

 

Telefon: +47 52 73 99 00

Mobil: +47 993 53 089
Epost: bernt@garpdesign.no

Øystein Olsen Garp Design

 

Senior designer

Øystein Olsen

 

Telefon: +47 52 73 99 00

Mobil: +47 456 19 048
Epost: oystein@garpdesign.no

Hallstein-Natas

 

Senior 3D designer

Hallstein Natås

 

Telefon: +47 52 73 99 00

Mobil: +47 911 21 315
Epost: hallstein@garpdesign.no

Veronica Hansen garp Design

 

Interiørarkitekt / Expo Designer

Veronica Hansen

 

Telefon: +47 52 73 99 00

Mobil: +47 922 29 109
Epost: veronica@garpdesign.no

Nina Nordskog Garp Design

 

Senior grafisk designer

Nina Maria Nordskog

 

Telefon: +47 52 73 99 00

Mobil: +47 930 88 087
Epost: nina@garpdesign.no

Jorgen-Freim

 

Grafisk designer/fotograf

Jørgen Freim

 

Telefon: +47 52 73 99 00

Mobil: +47 930 97 689
Epost: jorgen@garpdesign.no

Andrew Hughes, Garp design

 

Lageransvarlig & montør

Andrew Hughes

 

Telefon: +47 52 73 99 00

Mobil: +47 404 63 170
Epost: andrew@garpdesign.no